TikTok FEIT FEIT Discord
English Ukraine

Pracovné ponuky

MANAŽER MĚŘICÍCH SYSTÉMŮ (#89)

Pridanie pracovnej ponuky:
2 mesiace staré
Typ pracovnej ponuky:
plný úväzok
FEIT partner:
TR instruments spol. s. r. o.
Počet pozícií:
1
Miesto výkonu práce:
Brno, Česká republika
Dátum nástupu:
Nástup ihneď, alebo podľa dohody
Platové podmienky:
1500 – 2000 EUR
Kontaktná osoba:
Jana Skotáková
Kontaktný email:
jskotakova@trinstruments.cz
Vhodné pre:
študent VŠ

Informácie o pracovnej príležitosti

Nabízíme zajímavou a stabilní práci v kontaktu s nejnovějšími technologiemi v
prostředí rodinné firmy s více než 30letou tradicí a sídlem v Brně.
Našim cílem je, aby u nás každý zaměstnanec nalezl rovnováhu mezi prací a
osobním životem. Nehledáme kolečka v hodinovém stroji, ale samostatně myslící a
jednající bytosti, které těší nové výzvy a pracovní vztah založený na vzájemné důvěře.
Od nových pracovníků po zapracování očekáváme nejen zvládnutí technické
problematiky, ale i komunikaci s dodavateli a zákazníky a podporu celého procesu
dodávky přístrojů a měřicích systémů ve spolupráci s dalšími kolegy z marketingu,
logistiky, financí atd. Vhodné i pro studenty posledních ročníků VŠ.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní rodinné firmy s tradicí od roku 1991.
  • Finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům.
  • Technické a jazykové vzdělávání.
  • Možnost přizpůsobení pracovní doby.
  • Podpora v mimořádných situacích.
  • Dotované stravování v areálu firmy.
  • Prodloužená dovolená.
  • Firemní akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky.

Náplň práce:

  • Příprava a organizace projektů, zpracování nabídek pro dodávky měřicích zařízení a systémů.
  • Kompletace systémů u zákazníků, uvedení do provozu.
  • Následná technická podpora zákazníků.
  • Komunikace s dodavateli ze zahraničí.
  • Místo výkonu zaměstnání Brno, Česká republika.
  • Služební cesty po ČR i SR (obvykle 1 až 2 dny za týden).

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, zaměření elektro-slaboproud či podobné.
  • Samostatnost a schopnost organizace času a úkolů.
  • Znalost problematiky měření neelektrických i elektrických veličin, ideálně i průmyslových protokolů a radiových technologií.
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni odborné terminologie a základní komunikace.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Dobrý zdravotní stav.

Zodpovedná osoba za obsah aktuálnej podstránky / prof. Ing. Peter Brída, PhD. / +421 41 513 2066 / peter.brida@feit.uniza.sk