TikTok FEIT FEIT Discord
English Ukraine

Pracovné ponuky

Dispečer NN (#79)

Pridanie pracovnej ponuky:
7 mesiace staré
Typ pracovnej ponuky:
plný úväzok
FEIT partner:
Stredoslovenská distribučná, a.s.
Počet pozícií:
4
Miesto výkonu práce:
Žilina
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
základ 1 3715 EUR/mesiac, 1 673 € je priemerná mesačná mzda po napočítaní všetkých zložiek mzdy
Kontaktná osoba:
Ľudské zdroje SSD
Kontaktný email:
kariera@ssd.sk, 0918 521023

Informácie o pracovnej príležitosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- okamžité riešenie poruchových stavov v NN energetickej sústave SSD s ohľadom na čo najkratšie obmedzenie času, kedy nie je zabezpečená dodávka elektrickej energie zákazníkovi – spotrebiteľovi
- riadenie plánovaných odstávok v NN sústave
- riadenie prevádzky energetickej sústavy NN SSD, neustále sledovanie elektrických a ostatných kvalitatívnych parametrov, vrátane zabezpečenia výmenných energetických kontraktov z pohľadu distribúcie elektrickej energie
- evidencia porúch a plánovaných odstávok v dispečerských systémoch
- priradzovanie odberateľov v systéme GIS, riešenie problémových a kolíznych situácií v GIS
- zabezpečovania administratívnych činností súvisiacich s výkonom činností na pracovnom mieste

Požiadavky na kandidáta:

VZDELANIE:

vysokoškolské vzdelanie I./II. stupňa so zameraním na elektrotechniku (silnoprúd), elektroenergetika
vodičský preukaz sk. B
znalosť silnoprúdového energetického zariadenia
odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa vyhl. 508/2009, minimálne § 21
základný prehľad energetickej legislatívy
vítaná základná znalosť energetického prostredia SR

POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI – POUŽÍVATEĽ:
MS Office – mierne pokročilý
GIS, SAP - vítaná znalosť

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:

flexibilita, adaptabilita, kreativita
organizačné schopnosti a time-manažment
odolnosť voči stresu
pozitívny prístup k práci-
schopnosť pracovať v kolektíve
komunikačné a analytické zručnosti
Zamestnanecké výhody, benefity
5 dní platenej dovolenky nad rámec Zákonníka práce
podiel na hospodárskom výsledku Spoločnosti
príplatky, tam kde si to charakter práce vyžaduje
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na stravné
príspevok na predškolské zariadenia
príspevky zo Sociálneho fondu - napr. pri narodení dieťaťa, darovaní krvi
školenia potrebné pre výkon práce na danej pozícii

V prípade Vášho záujmu, zašlite profesijný štruktúrovaný životopis, spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku do 01.10.2023 na uvedené kontaktné údaje:

Zodpovedná osoba za obsah aktuálnej podstránky / prof. Ing. Peter Brída, PhD. / +421 41 513 2066 / peter.brida@feit.uniza.sk