TikTok FEIT FEIT Discord
English Ukraine

Pracovné ponuky

Systémový administrátor (#63)

Pridanie pracovnej ponuky:
one year ago
Typ pracovnej ponuky:
Stáž/Brigáda pre súčasných študentov, TPP pre absolventov
FEIT partner:
Brain:IT
Počet pozícií:
1
Miesto výkonu práce:
Žilina, Budova VÚD
Dátum nástupu:
ASAP, dohodou
Platové podmienky:
od 4,00€/hod, v prípade TPP od 1200€ brutto/mesačne,
Kontaktná osoba:
Mária Truchliková
Kontaktný email:
maria.truchlikova@brainit.sk
Vhodné pre:
Študent, TPP

Informácie o pracovnej príležitosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozširujúceho tímu hľadáme šikovného admina, ktorého náplňou práce bude:
• Správa serverov a ich inštalácia, reinštalácia a monitorovanie.
• Analýza a riešenie incidentov.
• Podpora developerských tímov pri nasadzovaní.
• Monitoring prostredí, správa a nastavenie monitorovacích nástrojov.
• Dokumentácia zmien, tvorba prevádzkovej dokumentácie a jej aktualizácia.
• Konsolidácia IT prostredia, návrh a vylepšovanie IT riešení.
• Údržba hardvérového vybavenia firmy (servery, laptopy, pracovné stanice).
Táto pozícia je vhodná aj pre absolventa s predošlými skúsenosťami v IT.
Požadované znalosti
• Pokročilá znalosť Linux (rhel/almalinux, ubuntu)
• Znalosť v sieťových technológií LAN/WAN, Firewall, VPN
• Medzi vítané znalosti patrí napríklad znalosť: Zabbix, Docker, GIT, MSSQL/MYSQL
• Výhodou je každá skúsenosť v oblasti IT podpory / administrácie aplikácií / správy databáz

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Linux – Pokročilý
Windows – Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno (s predošlými skúsenosťami v IT)
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Komunikačné zručnosti
• Samostatnosť a ochota učiť sa
• Záujem o nové technológie a trendy
• Manuálna zručnosť (výmena komponentov v laptopoch, serveroch, ...)
PONÚKAME priateľský kolektív, ktorý sa nehrá na korporát, ale ukáže študentom, že ich práca v
živote môže aj baviť nielen živiť 🙂
Po škole od absolventov firmy žiadajú niekoľkoročnú prax a pokiaľ začnú študenti už počas školy
praxovať, uľahčí im to hľadanie práce, ale aj aklimatizáciu v pracovnom kolektíve.
Najväčšou devízou v mnohých segmentoch sú vedomosti a nadobudnuté zručnosti. U nás sa
študentom venujú skúsení kolegovia, ktorí ochotne poradia a pomôžu s následným kariérnym
smerovaním.

Ponúkame:

• Firmou preplatené certifikácie podľa vlastného výberu.
• Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu.
• Notebook podľa vlastného výberu (MAC, WIN). Aj na súkromné použitie.
• Telefón podľa vlastného výberu. Aj na súkromné použitie.
• Paušál aj s dátami a to aj na súkromné použitie.
• + 5 dní dovolenky platenej dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
• Pravidelný ročný budget na periférie k PC.
• Virtual reality a letecký simulátor.
• Flexibilný pracovný čas.
• Homeoffice pozitív.
• Výnimočný kolektív a priateľská atmosféra, na ktorú sme hrdí.
• Spoločné akcie.
• Herná zóna (playstation, kalčeto, šípky, stolové hry).
• Nápoje zdarma (káva, čaj).

Zodpovedná osoba za obsah aktuálnej podstránky / prof. Ing. Peter Brída, PhD. / +421 41 513 2066 / peter.brida@feit.uniza.sk