TikTok FEIT FEIT Discord
English Ukraine

Pracovné ponuky

R&D Inžinier vývoja procesov (#53)

Pridanie pracovnej ponuky:
2 years ago
Typ pracovnej ponuky:
hlavný pracovný pomer
FEIT partner:
Semikron
Počet pozícií:
1
Miesto výkonu práce:
Vrbové (okres Piešťany)
Dátum nástupu:
ihneď, resp. dohodou
Platové podmienky:
od 1400 € (podľa skúseností)
Kontaktná osoba:
Ing. Eva Uhlíková
Kontaktný email:
033/ 3270 205, 0910-856 000

Informácie o pracovnej príležitosti

Náplň práce

- pracuje na vývoji nových a zlepšovaní existujúcich
   procesov v oblasti výkonových polovodičových modulov
   (bondovanie, spájkovanie, sintrovanie, aplikácia
   izolačných materiálov)
- preveruje nové materiály a zodpovedá za ich uvoľnenie
   do produkcie
- vykonáva testy, analyzuje získané dáta, pripravuje
   technické reporty
- vytvára a spravuje ďalšiu súvisiacu technickú
   dokumentáciu
- spolupracuje pri riešení reklamácií
- aktívne komunikuje s členmi medzinárodného tímu
- dodržiava všetky v spoločnosti implementované normy a
   štandardy

Požiadavky

- vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
   I. alebo II. stupňa
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- aktívna práca s PC – MS Office
- znalosť programu SolidWorks, príp. iného 3D CAD
   systému výhodou
- znalosť štatistických metód alebo Six Sigma výhodou
- analytické myslenie, tvorivosť, zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tíme, flexibilita
- prax v odbore výhodou

Ponúkame

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- práca na zaujímavých projektoch s možnosťou
   sebarealizácie
- možnosť odborného i kariérneho rastu
- možnosť využívania cudzích jazykov
- priateľský, mladý kolektív, moderné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- dovolenka nad rámec Zákonníka práce
- každoročná úprava miezd
- polročné odmeny
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
- zvýhodnené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
- príspevky na jazykové školenia
- široký a zaujímavý sociálny a vzdelávací program

Zodpovedná osoba za obsah aktuálnej podstránky / prof. Ing. Peter Brída, PhD. / +421 41 513 2066 / peter.brida@feit.uniza.sk