TikTok FEIT FEIT Discord
English Ukraine

Pracovné ponuky

C++/Python developer pre Zboží.cz (#47)

Pridanie pracovnej ponuky:
2 years ago
Typ pracovnej ponuky:
plný úväzok
FEIT partner:
Seznam.cz Slovensko, s.r.o.
Počet pozícií:
1
Miesto výkonu práce:
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
Od 2 400 EUR/mesiac
Kontaktná osoba:
Tereza Svobodová
Kontaktný email:
tereza.svobodova@firma.seznam.cz

Informácie o pracovnej príležitosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne vytvárame platformu, ktorá umožní zákazníkom nakupovať priamo cez Seznam. Máme veľké ambície a k nim aj adekvátne zdroje. Chceme spustiť skvelý projekt, ktorý odstráni veľa boľavých miest v nákupnom procese pre milióny používateľov.

Ako vyzerá vývoj

  • Backend Zboží je prevážne v Pythone, časť v C++
  • Front-end je single page aplikácia v Reacte
  • Backend Zboží vyvíjajú štyri tímy o 3 až 5 ľuďoch – piaty práve staviame v Žiline
  • Pracujeme v scrume v dvojtýždňových iteráciach
  • Produkťáci sú prístupní argumentom
  • Máme možnosť ovplyvniť služby Seznamu, ktoré používajú stovky tisíc ľudí denne

Koho hľadáme a na čo sa môžeš tešiť

  • Hľadáme nového člena tímu, ktorý dokáže programovať v C++ a v Pythone.
  • Okrem MySQL používame predovšetkým Elasticsearch, skúsenosť s SQL alebo inými databázami sú výhodou
  • Spravujeme niekoľko desiatok väčších aj menších komponent, ktoré bežia v Kubernetes kontajneroch (na našich serveroch pod Debianom)
  • Na produkčný kód robíme code review a píšeme automatické testy. Verzujeme v Gite

Ako junior programátor sa budeš podieľať na všetkom, čo vývojový tím robí: navrhovaní rozhraní API, implementácii nových funkcií, vylepšovaní starých, účasti na revíziach kódu, testovaní hotových riešení, ich nasadzovaní do produkcie a riešení problémov.

Očakávame, že mnohé postupy a technológie budú pre teba nové a že sa ti bude hodiť podpora a pomoc ostatných kolegov. Aby sa ti dobre pracovalo, potrebujeme, aby si už mal základné skúsenosti s programovacím jazykom C++ a Python a systémom Linux.

Čo ešte u nás v Sezname nájdeš

  • Prostredie, v ktorom má človek možnosť sa realizovať a ktoré je otvorené inováciám
  • Veľkú mieru sebarealizácie a slobodu v práci
  • Tím ľudí, ktorí idú za rovnakým cieľom a dokážu počas tejto cesty jeden druhého podržať a podporiť
  • Možnosť profesijného rastu v rámci firmy
  • Neformálne pracovné prostredie, v ktorom si všetci tykáme a navzájom si pomáhame

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Zodpovedná osoba za obsah aktuálnej podstránky / prof. Ing. Peter Brída, PhD. / +421 41 513 2066 / peter.brida@feit.uniza.sk