TikTok FEIT FEIT Discord
English Ukraine

Pracovné ponuky

Študentská stáž​ Q-LAB​ (#42)

Pridanie pracovnej ponuky:
2 years ago
Typ pracovnej ponuky:
letná stáž/celoročná stáž
FEIT partner:
Semikron
Počet pozícií:
3
Miesto výkonu práce:
Slovakia
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
6,00 €/hod
Kontaktná osoba:
Ing. Eva Uhlíková​
Kontaktný email:
jobs.sksk@semikron.com​ / eva.uhlikova@semikron.com​
Vhodné pre:
študent technickej univerzity – elektrotechnika

Informácie o pracovnej príležitosti

Možná forma spolupráce: letná stáž/celoročná stáž (3 študenti)

Pracovná náplň:

  • vykonávanie elektrických meraní a charakterizácia výrobkov
  • vykonávanie a spracovávanie mechanických skúšok výrobkov
  • vykonávanie a spracovávanie klimatických skúšok výrobkov
  • vykonávanie a spracovávanie životnostných skúšok výrobkov
  • podpora pri analýze chýb

Požiadavky:

  • študent technickej univerzity – elektrotechnika alebo materiály
  • technické a logické myslenie
  • ochota spolupracovať a vzdelávať sa
  • anglický jazyk výhodou

Po dohodnutí spolupráce s našou spoločnosťou:

  • Každý študent dostane:
    prideleného tútora/mentora
    plán zapracovania
  • Po absolvovaní stáže:
    získa študent Osvedčenie o získaní teoretických vedomostí a praktických skúseností

Na základe osvedčenia sa v našej spoločnosti, a tiež podľa záujmu študenta – je možnosť pokračovať v ďalšej spolupráci podľa aktuálnych možností spoločnosti (práca na dohodu počas štúdia, resp. hlavný prac. pomer)

Základné informácie:

  • Typ kontraktu, resp. dohody:
  • dohody so stážistami uzatvárame najskôr ako Dohoda o vykonaní práce, kde je možnosť odpracovať     350 hod/rok. Ak sa tieto hodiny vyčerpajú a je obojstranný záujem o pokračovanie v stáži, potom sa uzatvára Dohoda o brigádnickej práci študenta (75 hod/mesiac).
  • Odmena:   6,00 €/hod

Benefity:

  • zvýhodnené stravovanie v priamo v priestoroch spoločnosti počas výkonu práce = 1,85 € (výber zo 4 jedál), príp. 2,11 € (fit menu) alebo 2,60 € (minútka)
  • príspevok na cestovanie, v prípade denného dochádzania

         (podľa vzdialenosti od Vrbového: 10,-€/ 27,-€/ 45,-€ )

  • ubytovanie na náklady spoločnosti (t.jpre študenta zadarmo) pokiaľ je zo vzdialenosti, kedy je obtiažne dochádzanie na dennej báze

ADRESA:
Šteruská 3
922 03  Vrbové

jobs.sksk@semikron.com

KONTAKT z personálneho odd.:
Ing. Eva Uhlíková
0910-856 000, 033/3270 205
eva.uhlikova@semikron.com

Zodpovedná osoba za obsah aktuálnej podstránky / prof. Ing. Peter Brída, PhD. / +421 41 513 2066 / peter.brida@feit.uniza.sk