PODÁVANIE PRIHLÁŠOK NA BAKALÁRSKE ŠTÚDIUM DO 30. APRÍLA

Možno vás zaujíma: Ukážkové otázky z testu z prijímacej skúšky na FEIT

Do 30. apríla sme predĺžili termín na podávanie prihlášok na bakalárske štúdium. Využi príležitosť a podaj si prihlášku na Fakultu elektrotechniky a informačných technológií Žilinskej univerzity v Žiline. Staň sa študentom vo FEITcity, kde štúdium stojí zato. Vyber si niektorý z atraktívnych študijných odborov, budeš mať nezabudnuteľný študentský život a zamestnávatelia si ťa budú predchádzať už počas štúdia.

Fakulta elektrotechniky a informačných technológií ponúka perspektívne bakalárske študijné programy:

DÔLEŽITÉ K PODÁVANIU PRIHLÁŠOK!!!

Prihlášku je potrebné:

• podpísať,
  • naskenovať (fotka z mobilu),
  • nahrať do systému Elektronická prihláška,
  • prihlášku nemusíte posielať poštou – akceptujeme podanie prihlášky elektronicky.

Prihlášku Ti skontrolujeme a v prípade nezrovnalostí Ťa oslovíme e-mailom.

V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať

Nenechávaj si to na poslednú chvíľu, buď smart, podaj si prihlášku a napíš svoju vlastnú #FEITstories na Fakulte elektrotechniky a informačných technológií! Nie si rozhodnutý? Pozri si zaujímavosti zo života na fakulte na našom youtube kanáli