PODÁVANIE PRIHLÁŠOK NA BAKALÁRSKE ŠTÚDIUM DO 13. AUGUSTA

Možno vás zaujíma: PODÁVANIE PRIHLÁŠOK NA INŽINIERSKE ŠTÚDIUM DO 13. AUGUSTA

Do 13. augusta 2021 je možnosť podať si prihlášku na bakalárske štúdium na Fakultu elektrotechniky a informačných technológií Žilinskej univerzity v Žiline v rámci 2. kola prijímacieho konania. Staň sa študentom vo FEITcity, kde štúdium stojí zato. Vyber si niektorý z atraktívnych študijných odborov, budeš mať nezabudnuteľný študentský život a zamestnávatelia si ťa budú predchádzať už počas štúdia.

Fakulta elektrotechniky a informačných technológií ponúka perspektívne bakalárske študijné programy:

DÔLEŽITÉ K PODÁVANIU PRIHLÁŠOK!!!

V súčasnosti môže byť podaná prihláška bez potvrdenia strednou školou. V prípade, že nemáte potvrdenú prihlášku strednou školou, ako prílohu vyžadujeme kópie koncoročných vysvedčení.

Prihlášku je potrebné:

• podpísať,
  • naskenovať (fotka z mobilu),
  • nahrať do systému Elektronická prihláška,
  • prihlášku nemusíte posielať poštou – akceptujeme podanie prihlášky elektronicky.

Prihlášku Ti skontrolujeme a v prípade nezrovnalostí Ťa oslovíme e-mailom.

V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať

Nenechávaj si to na poslednú chvíľu, buď smart, podaj si prihlášku a napíš svoju vlastnú #FEITstories na Fakulte elektrotechniky a informačných technológií! Nie si rozhodnutý? Pozri si zaujímavosti zo života na fakulte na našom youtube kanáli.