Online deň otvorených dverí

3. februára 2022

Svoje otázky môžete klásť už teraz.

Notify of
Newest
Oldest Most Voted
Ivka

Dobrý deň, moj syn je síce aktualne v 9.ročníku na ZŠ-miluje programovanie a všetko,čo sa týka IT(ale elektrotechnika ho nejako nezaujala) ma vynikajuce známky, predseda v triede a po ukončení SŠ chce veľmi študovať na FEIT-stále sleduje dianie vo FEIT ?. Prosim,poraďte nám,akú Strednú Školu vybrať(Gymnázium nechce)nakoľko sa rozhodujeme medzi Stredna priemyselná informačné technológie (len tam sme sa doteraz nedozvedeli aké odbory budú otvárať-aký by ste pripadne poradili) v KNM, Proscholaris v Bytčici -súkromná-Informačné systémy a posledná je Súkromná odborná škola-informačné systémy u Saleziánov,zvažovali sme aj Technické lýceum v Dubnici. Môže si podať len 2prihlášky. Ktorú vybrať,aby bol u Vás… Read more »

Feiták

Dobrý deň, vyber školy je kľúčový. Absolventi zo všetkých uvedených škôl u nás študujú. Pokiaľ sa chce venovať programovaniu, tak sa elektrotechniky vôbec nemusí báť, lebo v súčasnosti je elektrotechnika na 75% o programovaní. Stredná priemyselná škola je dobrým kompromisom v príprave na univerzitne vzdelávanie, lebo kvalitne učia všeobecné predmety a venujú sa aj odborným záležitostiam.

Ivka

Rozumiem a teda najlepšie výsledky vidíte na študentoch z ktorej strednej školy? Ktorá vie najlepšie študentov pripraviť? Samozrejme všetko je o študentoch samých,ale predsa len ma zaujima Váš názor.
Ďakujem za zodpovedanie otázky.

Feiták

Existujú rebríčky stredných škôl, ktoré sú objektívne zostavovane, tie si odporúčame pozrieť. Každá škola ponuka rôzne odbory, tam je dôležité si vhodne vybrať.