TikTok FEIT
English Ukraine

Prijímacie konanie

Bakalárske štúdium

Vážení uchádzači,  

Na tejto stránke sa dozviete všetky potrebné informácie k úspešnému zvládnutiu prijímacieho konania, ktoré včas zverejníme.  

Našou hlavnou motiváciou pri zavedení prijímacieho konania na našej fakulte je, aby mal každý študent jednoduchší začiatok štúdia na našej fakulte. Fakulta elektrotechniky a informačných technológií UNIZA vychováva skvelých odborníkov pre elektrotechniku a IT, o ktorých je v praxi veľký záujem, avšak toto štúdium je v mnohých prípadoch technicky zamerané a založené na základoch z matematiky a ďalších prírodovedných predmetov. Chceme Vám pomôcť doplniť a otestovať si vedomosti, preto sme pre Vás zostavili vzorové otázky z testov a príklady na prepočítanie. Po úspešnom zvládnutí prijímacieho konania máme pre Vás pripravené tesne pred začiatkom výučby (semestra). Úvodné zdokonaľovacie kurzy matematiky a fyziky, po ktorých absolvovaní študenti zvyčajne nemávajú problém so zvládnutím vysokoškolskej matematiky a fyziky. Počas týchto kurzov budete mať dostatok času na spoznanie svojich spolužiakov a nádhernej Žiliny. Tešíme sa na Vás, buďte aj Vy budúcimi úspešnými profesionálmi v elektrotechnike a IT. 

Do prijímacieho konania zostáva

<div class="ycd-simple-mode-textUnderCountdown ycd-simple-mode-textUnderCountdown-3112"> <div class="ycd-simple-current-unite-wrapper ycd-simple-current-unite-months ycd-hide"> <div class="ycd-simple-current-unite"><!-- --> <!-- --> </div> <div class="ycd-simple-timer-dots ">:</div> </div> <div class="ycd-simple-current-unite-wrapper ycd-simple-current-unite-days "> <div class="ycd-simple-current-unite"><!-- --> <!-- --> </div> <div class="ycd-simple-timer-dots ">:</div> </div> <div class="ycd-simple-current-unite-wrapper ycd-simple-current-unite-hours "> <div class="ycd-simple-current-unite"><!-- --> <!-- --> </div> <div class="ycd-simple-timer-dots ">:</div> </div> <div class="ycd-simple-current-unite-wrapper ycd-simple-current-unite-minutes "> <div class="ycd-simple-current-unite"><!-- --> <!-- --> </div> <div class="ycd-simple-timer-dots ">:</div> </div> <div class="ycd-simple-current-unite-wrapper ycd-simple-current-unite-seconds "> <div class="ycd-simple-current-unite"><!-- --> <!-- --> </div> </div> </div>