TikTok FEIT FEIT Discord
English Ukraine

Pracovné ponuky

Učiteľ odborných elektrotechnických predmetov (#73)

Pridanie pracovnej ponuky:
one year ago
Typ pracovnej ponuky:
na dobu neurčitú od 01.09.2023
FEIT partner:
Stredná priemyselná škola elektrotechnická,
Počet pozícií:
3
Miesto výkonu práce:
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2, Piešťany
Dátum nástupu:
01.09.2023
Platové podmienky:
od 1267 € + príplatky
Kontaktná osoba:
Mgr. Jozef Kolník
Kontaktný email:
skola@spsepn.edu.sk

Informácie o pracovnej príležitosti

Hľadáme učiteľa, ktorý je otvorený novým prístupom k výchove, vzdelávaniu a
má pozitívny vzťah k žiakom.

Miesto výkonu práce

Pracovný pomer

Rozsah úväzku

100 %-ný

Platové podmienky

Požadované vzdelanie

Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z.z. a vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z.z., ktorou
sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre
jednotlivé kategórie pedagogických a odborných zamestnancov – vysokoškolské
vzdelanie druhého stupňa v danom študijnom odbore a doplňujúce pedagogické
štúdium na výkon činnosti učiteľa odborných predmetov (v prípade, že ho uchádzač
nebude mať, štúdium začne najneskôr do 2 rokov od prijatia).

Náplň (druh) práce

- výchovno-vzdelávacia činnosť vykonávaná pedagogickým zamestnancom – učiteľ
odborných predmetov
- zodpovednosť za kvalitný priebeh a výsledky vyučovacieho procesu
Požiadavky na uchádzača
- žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením kontaktu
- profesijný, štruktúrovaný životopis - doklady o vzdelaní (overiť stačí až po prijatí)
- súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby prijatia do
zamestnania
- preukázanie bezúhonnosti odpisom z registra trestov
- ovládanie štátneho jazyka
- zdravotná spôsobilosť
- splnenie vyššie uvedených požiadaviek uchádzača na vzdelanie

Ponúkané výhody

  • Jednozmenný pracovný režim,
  • 45 dní dovolenky
  • Možnosť ubytovania v školských apartmánoch alebo možnosť získania
    nájomného služobného bytu v areáli školy

Ďalšie požiadavky

Komunikačné schopnosti, manuálna zručnosť, samostatnosť v práci, zodpovednosť
a spoľahlivosť, ochota učiť sa, cieľavedomosť, flexibilita, počítačové zručnosti
Kontaktné informácie
e-mail: skola@spsepn.edu.sk,
kontaktná osoba: Mgr. Jozef Kolník, +421 948 513 777

Zodpovedná osoba za obsah aktuálnej podstránky / prof. Ing. Peter Brída, PhD. / +421 41 513 2066 / peter.brida@feit.uniza.sk