PODÁVANIE PRIHLÁŠOK NA BAKALÁRSKE ŠTÚDIUM DO 30. APRÍLA

Do 30. apríla sme predĺžili termín na podávanie prihlášok na bakalárske štúdium. Využi príležitosť a podaj si prihlášku na Fakultu elektrotechniky a informačných technológií Žilinskej univerzity v Žiline. Staň sa študentom vo FEITcity, kde štúdium stojí zato. Vyber si niektorý z atraktívnych študijných odborov, budeš mať nezabudnuteľný študentský život a zamestnávatelia si ťa budú predchádzať už počas štúdia.

Fakulta elektrotechniky a informačných technológií ponúka perspektívne bakalárske študijné programy:

Komunikačné a informačné technológie sa dajú študovať aj v Liptovskom Mikuláši na Inštitúte Aurela Stodolu , ktorý je súčasťou našej fakulty. Tento študijný odbor je zároveň možné študovať v externej forme.

Pre študijný program multimediálne technológie tento rok nebude realizovaná prijímacia skúška, t.j. študenti budú prijatí na štúdium na základe výsledkov zo strednej školy.

DÔLEŽITÉ K PODÁVANIU PRIHLÁŠOK!!!

V súčasnosti môže byť podaná prihláška bez potvrdenia strednou školou. Potvrdenie strednou školou je možné dodatočne doložiť spolu so zaslaním vysvedčenia zo 4. ročníka a maturitného vysvedčenia.

Prihlášku je potrebné:

• podpísať,
  • naskenovať (fotka z mobilu),
  • nahrať do systému Elektronická prihláška,
  • prihlášku nemusíte posielať poštou – akceptujeme podanie prihlášky elektronicky.

Prihlášku Ti skontrolujeme a v prípade nezrovnalostí Ťa oslovíme e-mailom.

V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať Nenechávaj si to na poslednú chvíľu, buď smart, podaj si prihlášku a príď študovať na Fakultu elektrotechniky a informačných technológií! Nie si rozhodnutý? Pozri si zaujímavosti zo života na fakulte na našom youtube kanáli